HAKKIMIZDA

MİMTEK; Mimar, Mühendis ve TEKnikerler, kişisel eğitim ve gelişim platformu adı ile mimar mühendis ve teknikerlerden oluşan bir grup tarafından 1997 de kurulmuştur.
Faaliyet esasına uygun olarak "MİMTEK" ünvanı ile TPE de marka tescili yapılmıştır.
MİMTEK ilk ve tek teknik eğitim markasıdır.
Markalaşma amacımız farklı mesleklerden oluşan teknik insanların bir araya gelerek bilgi, birikim ve deneyimlerin paylaşıldığı, iş ve elaman olanaklarının değerlendirildiği, yardımlaşmanın ve sosyal ilişkilerin ön planda tutulduğu EĞİTİM ve AKTİVİTE merkezi olmaktır.

Teknik Eğitim

Teknoloji her alanda hızla gelişiyor, proje, çizim, tasarım ve görselleştirme alanları için geliştirilen çok iyi programlar vardır. Bu tür programlar öğretilmesi için kurs ve seminerler düzenliyoruz. Eğitimlerimiz kurs merkezlerimizde örgün olarak, Türkiye genelinde ise online şeklinde olup ayrıca bazı meslek odaları (mimar, mühendis ) merkezlerinde veriyoruz.
Mimtek, M.E.B bağlı özel kurslar statüsünde ruhsatlı teknik eğitim kurumudur.

Sosyal aktivite

Sosyalleşme ve dayanışma ruhunu daima canlı tutmak için tüm üyelerimize açık olan bilimsel ve toplumsal seminerler, teknik, turistik, tarihi ve doğa gezileri, satranç turnuvaları, halı saha maçları, müzik ve tiyatro organizasyonları yapıyoruz. Aktiviteler üyelerden gelen talepler doğrultusunda yapılıyor. Tüm duyurular www.facebook.com/MimtekEgitim üzerinden yapılıyor.

İK Desteği

Kursiyerlerimizin ve üyelerimizin uygun iş bulabilmeleri veya uyugun eleman bulabilmeleri için web sayfamız üzerinden I.K desteği veriyoruz. Teknik iş ve eleman aranması durumunda ilk tercih edilen web sitelerinin başında MİMTEK gelmektedir. Bu servis üyelerimiz için ücretsizdir.

İş veya eleman ilanı Ekle & Gör