UZAKTAN CANLI EĞİTİM - ONLİNE EĞİTİM

Kurum içi sınıflarda verilen klasik eğitim sisteminine alternatif olarak geliştirilen bir eğitim sistemidir.
İnternet olan her yerden bu eğitime katılmak mümkün.
Masaüstü,dizüstü bilgisayar, tablet veya akılı cep telefonu ve mikrofonlu kulaklık ile eğitime katılmak için yeterli.
Canlı canlı, sesli ve görüntülü olarak eğitime katıl, soru sor, cevap al, anla, anlat,
Örgün eğitimde ne varsa Online eğitim'de fazlası var.
Online eğitime katılın, trafiğe hiç bulaşmayın, strese girmeyin, yollarda zaman ve para harcamayın,
Eğitimi, örgün eğitime göre çok daha ekonomik bir şekilde alın.
Kaçırılan derslerin ve eski derlerin videosuna erişim.
Eğitim garantisi kapsamında, eğitime ücretsiz olarak tekrar katılma imkanı.

Kullandığımız uzaktan eğitim platformunu Dünyanın en büyük yazılım firması Cisco tarafından geliştirilmiştir. Yurt dışında uzaktan eğitim veren üniversiteler ve Türkiyede bazı özel üniversiteler de (sabancı, bahçeşehir, koç.) halen bu sistemi kullanmaktadırlar. Eğitim için biz de Cisco yu kullanıyoruz. Bu sistem için normal internet bağlantılı bir bilgisayar, webcam, mikrofon+kulaklık yeterlidir.
Tüm internet, 3G, iphone uygulamalarıyla gerçek online görüntülü sesli eğitim sistemidir.
Yazılım içinde akıllı tahta uygulaması, test sistemi, kitap ,her türlü dökümasyon arşivi, eğitimci araçları, müfredat , yedekleme, not sistemleri, takvimsel etkinlikler, otomatik uyarı sistemleri, emailing, ödev sistemi, raporlama sistemleri, görev atama ve gruplandırma bölümleri gibi birçok özellikleri ile ileri bir sistemdir. Katılmak için normal bir bilgisayar, internet bağlantısı, webcam, kulaklık+mikrofon yeterlidir.

Kimler katılabilir

Örgün eğitim için fırsatı olmayan, yollarda trafikte geçirecek vakti olmayan herkes katılabilir.İş yerinde veya evde online canlı eğitim fırsatı, hem de ekstre indirimli olarak. Örgün eğitimde, eğitimen ile iletişim nasılsa, online-calı eğitimde aynı şekildedir, tek farkı ekran üzerinden olmasıdır. Online eğitim sesli görüntülü, real time ekran paylaşımı ile avantajlı. Online eğitim sırasında sorulan sorulara eğitimen veya diğer kursiyerler cevap verebilirler.

Online eğitim sistemini test etmek isteyenler için ÖN KAYIT olmaları gerekiyor. Test için e.posta adreslerine davet göndereceğiz, katılmak için gelen linke tıklamak yeterlidir.