Mimtek 0850 255 56 57
  Beşiktaş : 0212 258 24 25
  Kadıköy  : 0216 347 23 48
  Bakırköy : 0212 466 09 09
  BAnkara   : 0312 230 40 50
Ön Kayıt Formu
%55
İndirimli fiyatı
%50
İndirimli fiyatı
%35
İndirimli fiyatı
%30
İndirimli fiyatı
%25
İndirimli fiyatı
1,575 TL
taksit gör
2,275 TL
taksit gör
2,450 TL
taksit gör
2,625 TL
taksit gör

CNC OPERATÖRLÜK Eğitimi Alırken Dikkat !
Farklı süre ve ücretlerde CNC OPERATÖRLÜK kursu veren yerler var.
Lütfen iyi araştırın, kurum deneyimi, eğitim kalitesi, sınıf kontenjanı, eğitim garantisi, kurum ve meb sertifikası, fiyatı ve ödeme planı ile iptali ve iade şartları en iyi olan kazansın...
Mimtek eğitim kalitesini, kurumu, sınıfı, müşteri hizmetlerini beğenmezseniz, istediğiniz zaman, şartsız eğitimi bırakabilirsiniz, yalnız girdiğiniz dersin ücretini ödersiniz. Mimtek de her şey açık, net ve anlaşılır, her şey kursiyer odaklı. Tam 21 yıldır.

Lütfen eğitimde risk almayın. Hızlı Bilgi alın...

HIZLI BİLGİ CNC OPERATÖR Kursu için hemen bilgi isteyin, hemen bilgi verelim...
Gkod
Neden Mimtek ? CNC OPERATÖRLÜK Egitimi Notları CNC OPERATÖRLÜK Eğitim Görselleri


CNC OPERATÖR-GÖRSELLER

Mazak CNC Operatörlük Kursu   CNC Operatörlük Eğitimi   CNC Operatörlük Dersi   Fanuc CNC Dersleri Verilen resimler temsili görsellerdir. Derste CNC OPERATÖR Eğitmeni farklı örnekler tercih edebilir.

CNC Operatörlük Kursu Fiyatları

CNC OPERATÖR EĞİTİMİ

*** SEKTÖRE HAYIRLI OLSUN: Firma olarak Eğitimin yanında makina ve imalat sektöründe yıllardır faaliyet gösteriyoruz. İmalatın, özellikler hızlı ve kaliteli imalatın önemini çok iyi biliyoruz. CNC ile imalat tüm beklentilerimeze cevap veren vazgeçilmez tek sistemdir. Halen bu siseme alterntif bir sistem yoktur. Bilinen tüm önemli imalatlar CNC ile yapılablir.
CNC de en önemli marka MAZAK olup bu makinanın kullandığı yazılım MAZATROL dur.

Mimtek olarak sektördeki eksiğin giderilmesi için Mazak cnc operatörlük eğitimi veriyoruz. Eğitim özel eğitim labaratuvarında ve mazak cnc makina başında yapılmaktadır.

CNC NEDİR ? CNC (Computer Numerical Control), CNC 'bilgisayar sayımlı yönetim' anlamına gelir. CNC makineler, üzerine monteli bir bilgisayar aracılığı ile programlanarak "otomatik" olarak işleme yapan makinelerdir.

Eğitim formatı;
20 saat; Temel teknik resim ve "G" kodları eğitimi bilgisayar başında verilir.
30 Saat; Mazak CNC Torna Makinası başında verilir.
40 Saat; Mazak CNC İşleme Merkezi Makinası başında verilir.
30 Saat; Staj. ( Staj gerçek iş ortamında yapılır. SSK ve ücretlidir. Eş zamanlı CNC operatörü talep eden firmalar ile tanıştırma, iş başı oryantasyon eğitimi)

Mimtek olarak bu alandaki talebe cevap vermek için, milli eğitim bakanlığından onaylı bir kurum olarak bu alandaki eğitimi ilk defa biz vermeye başladık.

Not: Teorik eğitim Üsküdar şubemizde, Makina başı eğitim ve staj ise Dudullu Organize sanayi böglgesi İMES sanayinde veriyoruz.
Kayıt için lütfen ÖN KAYIT FORMU Formunu doldurun. İlgili kişi size dönüş yapacaktır.